Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
5.A |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
1.A4 |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
ŠA |
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
Adamková Alena |
.. |
Supl |
- |
.. |
.. |
Kol |
- |
- |
- |
- |
|
Dospivová Andrea |
|
|
|
|
|
|
Roz |
.. |
.. |
- |
|
Junek Petr |
- |
.. |
.. |
Kon |
.. |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
Junková Kotková Markéta |
- |
- |
.. |
Szo |
Ond |
.. |
.. |
- |
- |
- |
- |
Konieczná Michaela |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
- |
- |
Krč Pavel |
|
- |
- |
- |
.. |
- |
|
|
|
|
|
Ligocká Jana |
- |
- |
- |
.. |
- |
Hru |
.. |
- |
- |
- |
- |
Michálek Petr |
- |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Pustówka Adrián |
- |
.. |
.. |
Sup |
- |
.. |
.. |
- |
- |
- |
- |
Skubidová Eva |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Šigutová Kateřina |
- |
.. |
Ond |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Homolová Lucie |
před 1. hod dohled 1. patro |
|
|
Wojnar Jiří |
|
Barvíková Irena |
0 |
změna
|
PJZ |
7.A (PJ31)+ |
7A |
|
1 |
změna
|
PJZ |
7.A (PJ31)+ |
7A |
|
|
Čížová Hana |
1 |
přesun <<
|
ZSV |
6.A |
6A |
z 6. hod |
6 |
přesun >> |
ZSV |
6.A |
|
na 1. hod |
|
Dospivová Andrea |
před 4. hod dohled přízemí |
|
|
Hrubeš Boris |
1 |
odpadá |
D |
5.A |
|
|
2 |
odpadá |
C |
1.A4 |
|
|
5 |
supl.
(Lig)
|
C |
3.A4 |
3A4 |
|
|
Kolichová Radmila |
2 |
navíc
|
C |
4.A |
4A |
|
3 |
přesun <<
|
C |
7.A |
7A |
z 6. hod |
5 |
Kontrolní dozor |
|
5 |
odpadá |
D |
1.A4 |
|
|
6 |
přesun >> |
C |
7.A |
|
na 3. hod |
|
Kolosová Lenka |
6 |
odpadá |
Z |
1.A4 |
|
|
před 6. hod dohled šatny a dvůr |
|
|
Konieczná Michaela |
3 |
supl.
(Jun)
|
M |
2.B4 |
2B4 |
|
před 6. hod dohled 1. patro |
|
|
Fialová Kotterbová Alena |
2 |
přesun <<
|
ZSV |
7.A |
7A |
z 8. hod |
8 |
přesun >> |
ZSV |
7.A |
|
na 2. hod |
|
Krč Pavel |
8 |
přesun >> |
D |
4.A |
|
na 21.3. 6. hod |
|
Lužná Hana |
|
Marcin Christopher Paul |
před 2. hod dohled 1. patro |
|
|
Onderková Kateřina |
1 |
odpadá |
Nj |
1.A4 (N) |
|
|
2 |
supl.
(Šik)
|
D |
1.A |
1A |
|
4 |
supl.
(JuM)
|
Sj |
4.A (sj) |
JAZ4 |
|
|
Pazdziorová Dana |
1 |
přesun >> |
Fy |
4.A |
|
na 3. hod |
3 |
přesun <<
|
Fy |
4.A |
UF |
z 1. hod |
3 |
přesun >> |
Fy |
7.A |
|
na 4. hod |
4 |
přesun <<
|
Fy |
7.A |
UF |
z 3. hod |
4 |
odpadá |
Fy |
1.A4 |
|
|
před 5. hod dohled šatny a dvůr |
|
|
Rozbrojová Kamila |
|
Suplující externí Ucitel |
0 |
navíc
|
Ch |
2.A4 |
UCh |
|
1 |
supl.
(Ada)
|
Ch |
2.A4 |
UCh |
|
|
Szotkowski Tomáš |
3 |
supl.
(JuM)
|
Sj |
2.A (Š) |
2A |
|
3 |
odpadá |
Bi |
1.A4 |
|
|
před 2. hod dohled 2. patro |
|
|
Šupol Petr |
3 |
supl.
(Pus)
|
Sj |
6.A (Š) |
6A |
|
6 |
přesun <<
|
Fy |
6.A |
UF |
z 21.3. 9. hod |
|
Zdráhalová Eva |
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.A |
|
2.A |
3 |
Sj |
Š |
2A |
supluje |
Szo |
(JuM) |
|
4.A |
1 |
Fy |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 3. hod |
2 |
C |
|
4A |
navíc |
Kol |
|
2 |
Z |
|
|
odpadá |
|
(Jun) |
3 |
Fy |
|
UF |
přesun << |
Paz |
z 1. hod |
3 |
Tv |
Dív |
|
odpadá |
|
(Lig) |
3 |
Tv |
Chl |
|
odpadá |
|
(Mic) |
4 |
Sj |
sj |
JAZ4 |
supluje |
Ond |
(JuM) |
8 |
D |
|
|
přesun >> |
|
na 21.3. 6. hod |
|
5.A |
8. hod, 2. hod, 6. hod, 4. hod, 7. hod, 5. hod, 0. hod, 10. hod, 3. hod, 1. hod, 9. hod Školní akce |
|
1.A4 |
2. hod, 1. hod, 6. hod, 5. hod, 9. hod, 0. hod, 10. hod, 8. hod, 4. hod, 7. hod, 3. hod Školní akce |
|
6.A |
1 |
ZSV |
|
6A |
přesun << |
Číž |
z 6. hod |
1 |
Bi |
|
|
odpadá |
|
(Šik) |
3 |
Sj |
Š |
6A |
supluje |
Sup |
(Pus) |
6 |
Fy |
|
UF |
přesun << |
Sup |
z 21.3. 9. hod |
6 |
ZSV |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 1. hod |
|
2.A4 |
0 |
Ch |
|
UCh |
navíc |
Supl |
|
1 |
Ch |
|
UCh |
supluje |
Supl |
(Ada) |
5 |
Sj |
Š |
|
odpadá |
|
(JuM) |
6 |
ZSV |
|
|
odpadá |
|
(Lig) |
|
2.B4 |
3 |
M |
|
2B4 |
supluje |
Kon |
(Jun) |
6 |
Sj |
Š |
|
odpadá |
|
(JuM) |
|
7.A |
0 |
PJZ |
PJ31 |
7A |
změna |
Brv |
|
1 |
PJZ |
PJ31 |
7A |
změna |
Brv |
|
2 |
ZSV |
|
7A |
přesun << |
Kor |
z 8. hod |
2 |
Z |
|
|
odpadá |
|
(Mic) |
3 |
C |
|
7A |
přesun << |
Kol |
z 6. hod |
3 |
Fy |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
4 |
Fy |
|
UF |
přesun << |
Paz |
z 3. hod |
4 |
Tv |
|
|
odpadá |
|
(Jun) |
5 |
Sj |
Š |
|
odpadá |
|
(Pus) |
6 |
C |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 3. hod |
8 |
ZSV |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
|
3.A4 |
0 |
PJZ |
PJ31 |
7A |
změna |
Brv |
|
1 |
PJZ |
PJ31 |
7A |
změna |
Brv |
|
5 |
C |
|
3A4 |
supluje |
Hru |
(Lig) |
6 |
Sj |
sj |
|
odpadá |
|
(Pus) |
|
8.A |
6 |
Tv |
TV41 |
|
odpadá |
|
(Jun) |
7 |
Tv |
TV41 |
|
odpadá |
|
(Jun) |
|
4.A4 |
2 |
Sj |
ŠJ |
|
odpadá |
|
(JuM) |
6 |
Tv |
TV41 |
|
odpadá |
|
(Jun) |
7 |
Tv |
TV41 |
|
odpadá |
|
(Jun) |
|
4.B4 |
2 |
Sj |
ŠJ |
|
odpadá |
|
(Pus) |
6 |
Tv |
TV41 |
|
odpadá |
|
(Jun) |
7 |
Tv |
TV41 |
|
odpadá |
|
(Jun) |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou